Paingone valu leevendav seade

20,32 

Laost otsas

Tootekood: 5060035700325 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Paingone on revolutsiooniline tehnoloogia
valu leevendamises!

  • Innovaatiline meditsiiniseade valu leevendamiseks

  • Ravimi-vaba

  • Akuutse ja kroonilise valu vastu

  • Toime 1. klikist esimese minutiga

  • Ei vaja hooldust ega patareisid

  • Toimib ka läbi riiete

  • 2-aastane garantii

    Loe lähemalt: www.paingone.ee

Paingone on Euroopas valmistatud innovaatiline meditsiiniseade valu leevendamiseks. See on transkutaanne ehk nahakaudu toimiv elektriline närvistimulatsiooni tehnoloogia, mis vabastab keha enda loomulikku valuvaigistit endorfiini. Paingone vastab Euroopa standarditele, see on sertifitseeritud ja kliiniliselt testitud.

Kuidas toimib?
Toime põhineb piesoelektrilisel efektil, kus kvartskristalli kokkusurumisel tekib kokkusurutavate tahkude vahel elektripinge tingituna dielektrilisest polarisatsioonist. Iga pliiatsi vajutus saadab nõrga ja stimuleerivaelektriimpulsi (0.000006 amprit) signaalina meie ajju, mille tagajärjel saadab keha valupunkti endorfiine ehk meie keha enda loomulikku valuvaigistit.

Kellele?
Igale inimesele, kellel on vaja leevendada oma valu alates lihtsast ja tuimast valust kuni migreeni ja krooniliste valudeni nagu seda on artroos ja reuma. Väga kasulik on see ka igale tervisesportlasele ja treeningsportlastele, kelle jaoks on oluline omada seadeldist valu leevendamiseks, mis ei oma ravimitega kaasnevaid kõrvalnähtusid ega ebasoodsaid aineid.
Üle pooleteist miljoni seadme on juba kasutuses haiglates, taastusravikeskustes, füsioterapeutide poolt 8-s riigis ning see on eriti populaarne sportlaste, tervisesportlaste ja aktiivsete noorte hulgas. Pain®Gone Sobib igas vanuses ja iga elustiiliga inimestele, mahub kenasti käekotti ja taskusse. Pain®Gone on kaasaskantav ravimivaba valuleevendaja sinu igas päevas!

Kasutamine:
Paingone pliiatsit on lihtne kasutada. Pliiatsiga tuleb puudutada valulikku kohta kehal ja vajutada pliiatsi otsal olevale nupule 30 korda 30 sekundi jooksul. See toimib ka läbi riiete. Mõju peaks hakkama tundma juba esimese minuti jooksul. Olenevalt valu tugevusest võib mõju täisomaduse saavutada 1 kuni 30 minuti jooksul. Krooniliste valude puhul tuleb paingone kasutada regulaarselt 4-6 korda päevas iga 3-6h järel ja vähemalt 30 päeva, et saavutada teraapia maksimaalsed omadused. Paingone on ohutu kasutada, sellel puuduvad kõrvaltoimed ning seda pole võimalik üle doseerida. Kasuta nii palju kui tahad ja vajad.

Ei soovita kasutada kui…
Kuigi Paingone on ohutu kasutada ja sellel puuduvad kõrvaltoimed, siis me ei saa anda soovitust kasutada antud toodet, kui sul on epilepsia, südamearütmia või oled rase. Ka ei soovita me anda kasutada toodet lastele ega kasutada seda ise laste peal. Kui sa juba võtad ravimeid, siis palume eelnevalt konsulteerida oma arstiga paingone kasutamise koosmõjust ning kindlasti enne, kui ravimid asendad paingone teraapiaga, olles teadlik oma ravimikuuri lõpetamisega seotud võimalikest kõrvalnähtudest ja riskidest. Paingone pliiatsil puuduvad kõrvaltoimed. Paingone ei asenda ühtki ravi ega muuda diagnoose olematuks, vaid leevendab nende kõrvalnähtudena kaasnevat valu. Krooniliste valude puhul tuleb paingone pliiatsit kasutada regulaarse ja pika-ajalise teraapiana, et saavutada maksimaalne kasutegur.

– Klass II a meditsiiniline seade (CE0086)
– Kvaliteedi tagamise standard ISO13485:2003
– Vastab Euroopa meditsiiniseadme direktiivile 93/42/EEC

Sulle võib veel meeldida

Arvustused

Tootearvustusi veel ei ole. Ole esimene, kes oma hinnangu annab!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.