UUS juuksehooldusbränd – MORFOSE

Tutvustame uhkusega UUT, nüüd esmakordselt ka Eesti turul saadavat populaarset juuksehooldusbrändi MORFOSE! See on professionaalne Türgi juuksehooldusbränd igapäevaseks kasutamiseks ka kodustes tingimustes, mis on tuntud kvaliteetsete toodete poolest ning on juba tugevalt kanda kinnitanud ka euroopa turul. Morfose brändi tootevalikus leidub midagi igat tüüpi juustehoolduse jaoks, sh šampoonid, palsamid, juukseseerumid ning maskid.

Tutvu Morfose kolme UUE sarjaga allpool:

🥛Milk Therapy – kellele? Milk Therapy ehk piimaproteiinisari sobib kahjustatud ja kuivadele juustele ning annab neile terve ja läikiva välimuse. Piimaproteiin sisaldab looduslikke aminohappeid, mis aitavad taastada juuste struktuuri ja kaitsta neid kahjulike keskkonnamõjude eest. See rikastab juukseid sügavuti, muutes need pehmeks ja säravaks ning vähendades juuste katkemist.

💙Kollageeni sari – kellele? Morfose kollageeni juuksehooldussari on mõeldud nõrkadele, kahjustatud ja õhukestele juustele. Kollageen on juustele hädavajalik valk, mis aitab taastada juuste elastsust ja tugevust, samuti kaitseb juukseid väliskeskkonna kahjulike mõjude eest. Morfose kollageeni sarjas olevad tooted, nagu šampoon, palsam ja juuksemask, on spetsiaalselt välja töötatud hapraks muutunud juuksestruktuuri taastamiseks ja tugevdamiseks. Sari pakub juustele sügavintensiivset hooldus vähendades kahjustusi silmnähtavalt, muutes juuksed tervemaks ja säravaks.

💜Keratiin – kellele? Keratiiniga juuksehooldussari on loodud kahjustatud, kuivadele ning elututele juustele. Keratiin on juustes olev valk, mis vastutab juuste tugevuse ja elastsuse eest. Selle keratiini sarja tooted, nagu šampoon, palsam ja juuksemask, sisaldavad keratiini ja teisi looduslikke koostisosi, mis aitavad toetada ja taastada juuste tervist ja ilu. Keratiini kasutamine aitab vähendada juuste katkemist ning annab neile tagasi elujõu ja läike. Lisaks kaitsevad keratiini tooted juukseid väliskeskkonna kahjulike mõjude eest ning aitavad säilitada juuste niiskustasakaalu.

☺ Morfose juuksehooldussarja toodetega saad tutuvuda juba praegu hästi varustatud Selverites ja muidugi ka Startlani e-poes: https://www.startlan.ee/tootekategooria/morfose/

MORFOSE on ainus bränd, mis on suutnud siseneda 98% Türgi juuksurite salongidest. Brändi edu aluseks on innovaatilisus ja kvaliteet. Morfose tuntud oma laia tootevaliku, moekate disainide ja kvaliteetsete toodete poolest. MORFOSE on bränd, mida usaldavad tarbijad ning mida soovitavad ka professionaalid.