Suur tänu, et olete ikka meiega!

✨Sel kuul tähistas Startlan oma 20. tegutsemisaasta juubelit!✨
 
15. novembril 2002 registreeriti ettevõte Startlan OÜ, mille asutaja, omanik ning aktiivne tegevjuht on tänaseni Ave Kivisaar.
Alustasime oma tegevust kõigest kahe brändiga. Samm-sammult, läbi kahe aastakümne, oleme kasvatanud oma tooteportfelli, mille tulemusena oleme tänaseks juba pea 30 kaubamärgi esindajad nii Eestis kui Baltikumis. Startlan on kasvanud usaldusväärseks partneriks nii suurematele kui ka väiksematele jaemüügikettidele (Selver, Rimi, Maxima, Coop jne.), apteekidele (Benu, Apotheka, Euroapteek, Südameapteek, e-apteegid), ilupoodidele (I.L.U, Kaubamaja jpt) ning butiikidele, aga loomulikult ka eraklientidele. Samuti on meil aktiivne koostöö mitmete Läti apteekide ning kaubanduskettidega. Startlani jaoks on alati olnud tähtis olla avatud ja vahetu partner oma koostööpartnerite kui ka klientide jaoks. Meie eesmärk ja visioon on seda joont hoida ka edaspidi!
 
Sellise numbriga juubeli valguses võib öelda, et Startlani tegevjuht omab tõesti seda teatavat x-faktorit, mis läbi aastakümnete on Startlani viinud kindlalt ja järjepidevalt edasi just sinna, kus me täna oleme – ikka koostöös Startlani toimeka ja vahva meeskonnaga!
 
See kõik on olnud võimalik vaid tänu Teile, kallid kliendid, kes Te meie tooteid nii hästi vastu olete võtnud! Meie soov ja siht on areneda veelgi edasi, et pakkuda kvaliteetseid tooteid, häid emotsioone ja veel huvitavamaid brände ka tulevikus!✨