Sport on Startlani südameasi

Sport on Startlani südameasi

Põnevale ilumaailmale lisaks, tuksub Startlani süda ka spordile! Möödunud nädalavahetusel sai väärika lõpu Eesti rannatennise suvehooaeg!

Startlan on mitme hooaja vältel hoolitsenud rannatennise mängijate värskuse ja puhtuse eest. Nii ka tänavusel aastal!

2022. aasta suvehooaeg oli Eesti rannatennise üks sündmusterohkemaid. Spordiala on kasvavas trendis ning uusi aktiivseid võistlejaid on lisandunud tõesti märkimisväärne hulk.

Saame uhkusega tõdeda, et käesoleval hooajal ei olnud Startlan mitte ainult sponsori rollis, vaid paljudel võistlustel hoidis aktiivselt lippu kõrgel ka meie alati särav tegevjuht Ave Kivissaar. Tubli pingutuse tulemusena, õnnestus tal koju tuua nii mõnedki magusad poodiumikohad kui ka võidukarikad! Tubli töö, Ave!

Startlani tegevjuht Ave, vasakult kolmas.

Sport + kvaliteetsed ilutooted on tõesti iga naise ilu saladuseks! Sponsoreerides rannatennise spordiala järgime oma missiooni – toetame naiste loomuliku ilu kvaliteetsete nahahooldustoodetega ning panustame Eesti sporti!

Startlan OÜ on kohe pea 20 aastase kogemusega kosmeetika-, esmatarbe - ja apteegikaupade maaletooja ning esindab mitmeid nimekaid kaubamärke kogu Baltikumis.