Mis on hüaluroonhape ja miks see meie nahale vajalik on?

Hüaluroonhape kujutab endast looduslikku suhkrut, mis on inimorganismis laialt levinud. Selle ülesanne on naha sügavamas kihis ehk dermises kui ka pindmises kihis ehk epidermises niiskustasakaalu säilitamine. Naha niiskustasakaal sõltub olulisel määral toodetava hüaluroonhappe kogusest. Hüaluroonhapet on rohkelt näiteks silmas, liigesevedelikus, sidekudedes. Enam kui 50% kogu keha hüaluroonhappest paikneb aga nahas ja seda toodavad peamiselt rakud nimega fibroblastid. 

Aja möödudes vaibub fibroblastide võime toota vajalikus koguses hüaluroonhapet ning selle tulemusena hakkab hüaluroonhappe hulk nahas järjest vähenema ja seega kaotab nahk noorusliku väljanägemise. Tekivad esimesed kortsukesed, nahk muutub kuivaks ning naha kvaliteet langeb. Raskusjõu mõjul kujunevad nahavaod. Kõik see annam märku vajadusest oma nahka hüaluroonhappega toetama ja niisutama hakata.

Nahahooldustooted mis on rikastatud hüaluroonhappega, aitavad hoida naha niiskustasakaalu, mille tulemuseks on siledam ja säravam nahk.

Meie klientide poolt kõrgelt hinnatud hüaluroonhapet sisaldavaks näohooldussarjaks on Kräuterhofi Hyaluron+Phytocomplex sari. Sarjast leiad kõik ideaalse nahahooldusrutiini jaoks: puhastusgeelist kuni seerumini. Niisutatud nahk näeb välja noorem, värskem ning tervem. Vajalik hüdreeritus tagab naha mugavustunde. Lisaks aitab toodete süstematiseeritud ja järjepidev kastuamine kaasa ka pindmiste peente miimikakortsude silendamisele ja leevendada naha väsinud jumet ning tuhmust.

Hüaluroonhape on tõesti üks tänuväärne abiline – saavutamaks särav ja nooruslik jume läbi igapäevaste ilurutiinide! Hoia ja turguta oma nahka Kräuterhofi hüaluroonsarja toodetega!