La Pomme ja L`Amande

La Pomme ja L`Amande – kaks põnevat Jeanne en Provence ECO sertifikaadiga vegansarja.

Orgaaniline ja puhas kosmeetika on Sinu nahale parim!

La Pomme sari, mille põhiliseks inspiratsiooniks on tervistav roheline õun ning L`Amande sari, mille põhiviljaks on rikkalik magusmandel. Need kasulikud ja maitsvad toiduained on meile tuttavad toidulaualt, kuid tasub ära märkida, et Jeanne en Provence ECO sarjades kasutatakse hooldustoodete tootmisprotsessis peale vilja ära oskuslikult ka teisi puu kasulikke osi.

LA POMME – sari koosneb viiest hooldustootest, mis aitab teostada igapäevast täiuslikku nahahooldusrutiini. Puhastusgeel, puhastuspiim, seerum, dušigeel ja tahke šampoon – kõik inspireeritud rohelise õuna parimatest omadustest. Tooted sobivad normaalsele ja kombineeritud nahale. Õunaekstrakt toniseerib- ja ergutab nahka. Peale toodete kasutamist on nahk mõnusalt siidine ja sile.

POMME sari inspireeritud õunast

L´AMANDE – sari koosneb samuti viies hooldustootest. Puhastuspiim, näokoorija, niisutav kreem, dušigeel ja tahke šampoon. Sari on mõeldud spetsiaalselt normaalsele ja kuivale nahale. Rikkalik magusmandliekstrakt aitab hoida naha pehme ja niisutatuna.

AMANDE sari inspireeritud mandlist

ECO-CERT sertifikaat annab kinnituse, et sarja valmistamisel kasutatud tooraine on toodetud ainult mahepõllumajanduslikul viisil.

Tooted on 100% vegan koostisega ning seetõttu on nad sobilikud ka veganitele.

Jeanne en Provence on Lõuna-Prantsusmaal Grasse´i piirkonnas asuva perefirma ARTHES Group kaubamärk. Selle äri asutajal Bernard Perrin´il oli kindel veendumus, et peen Prantsuse parfümeeria peaks olema kõikjal tuntud ja kättesaadav.

Tooted viivad Teid rännakule Prantsusmaa Provence’i piirkonna südamesse, et avastada selle lõhnu, olemust ja eluviisi. Hellita oma nahka tõeliselt luksuslike nahahooldustoodetega!