Ka sinu nahk igatseb puhkust. Kuidas seda pakkuda?

Meie nahk ja juuksed vajavad tähelepanelikku hooldamist aastaringselt, kuid teatud põhjustel on just aasta algul mõistlik tavapärases hooldusrutiinis muudatusi teha. Aga miks ja kuidas see ette võtta?

Talvine aeg on meie nahale ja juustele igal aastal keeruline. Õues mõjutavad neid külmakraadid, toas aga kuiv õhk, mis käib kütteperioodiga paratamatult kaasas. Liites valemisse veel detsembris peetavad peod, mil näonahka koormab meigikiht ja juukseid lakk või muud soenguvahendid, on koos põhjalik kombinatsioon põhjustest, miks nahk ja juuksed võivad väsida ning kuivaks-hapraks muutuda.

On aeg glitter maha pesta. Lase oma nahal ja juustel põhjalikult puhata. Parim viis selleks on pöörduda looduskosmeetika poole.

Naturaalne on trendikas

Looduslik ja naturaalne kosmeetika ei piirdu enam ammu ise kokku segatud pumatite ja õlidega. Neilgi on oma võlu, kuid professionaalne kosmeetika põhineb kaasaegsetel tootmismeetoditel, mis suudavad pakkuda neid eeliseid, mis jäävad kodus kättesaamatuks. Looduskosmeetika tootmine on aastatega kõvasti arenenud ja see on hetkel ka üks kuumimaid trende, sest naturaalsus on moes igas valdkonnas.

Startlani tootevalik laienes 2023. aastal viie uue brändiga, millest koguni kolm toovad sinuni looduslike toimeainete väe. Dr. Scheller pakub kvaliteetset ja taskukohast looduslikku apteegikosmeetikat. BioVegane toob nahahooldusse supertoidud. Ashley Joy keskendub looduslähedasele juuksehooldusele.

  1.  Alusta näopuhastusest

 

Meiki eemaldades on näopuhastus nagunii vältimatu. Meigivabadel päevadel ei pruugi näo puhastamine aga kas meelde tulla või vajalik tunduda – nahk on ju niigi puhas?! Tegelikult aitab hoolikas ja järjepidev puhastamine nahka hooldada ja selle seisukorda tunduvalt parandada.

Näiteks Dr. Schelleri puhastusgeel sisaldab aaloet, mis on naha vastu iseäranis õrn ja mõjub rahustavalt. See sobib kõigile nahatüüpidele ja võiks sisalduda igapäevases nahapuhastusrutiinis. Värskust annab Dr. Schelleri roosiveega nahatoonik, millega võiks nägu puhastada nii hommikul kui õhtul.

 Põnev puhastustoode on ka Dr. Schelleri hapetega kooriv ja siluv seerum, mis sisaldab lagritsajuurt ja prebiootikume. Seda ei ole vaja kasutada rohkem kui kord kuni kolm nädalas.

Tutvu ka teiste Dr. Schelleri toodetega SIIN

  1. Hoolda nahka igapäevaselt

 

Mõni päev ei ole kordagi tunnet, et nahk kisuks ja vajaks erilist hoolitsust. Eriti lihtne on see tunne tekkima rasuse või kombineeritud näonahaga naistel. Siiski ei tohi nägu kreemitamata jätta mitte ühelgi päeval, sest kreemitamispausid naha seisukorrale kasuks ei tule. Ka kreemitamise puhul on võtmesõnaks järjepidevus. 

Peaksid lihtsalt lähtuma oma naha eripärast. BioVegane’il on viis tootesarja, mis on mõeldud erinevatele nahatüüpidele. ACAI sarja tooted sobivad kombineeritud nahale. Rohelise tee sari on mõeldud spetsiaalselt tundlikule nahale. Orgaanilise kanepi sari hooldab stressis nahka. Nii Punavetika kui Papaia sarjad on universaalsed, sobides kõigile. Igas sarjas on olemas näokreem, mis on igapäevase näohoolduse kohustuslik element.

  1. Vii juuksepesu uuele tasemele

Juuksepesul ja juuksepesul on vahe. Tavaline juuksepesu peseb rasu maha, aga juuksekarva pinnale või peanahale ladestunud jääkainetest ei pruugi see jagu saada. Seepärast on mõistlik aeg-ajalt kasutada süvapuhastavat šampooni või teha läbi puhastav mask.

Ashley Joy puhastav juuksemask sisaldab aktiivsüsi, mis tungib sügavamale kui tavapärased puhastusvahendid ja mõjub detoksifitseerivalt. Maski mõju on tugevam kui šampoonil.

Kui soovid olemasoleva šampooni looduslikuma alternatiivi vastu välja vahetada, soovitame proovida Ashley Joy juukseid tugevdavat šampooni. See sisaldab küüslaugu-, nõgese- ja oliivilehtede ekstrakte, mis kaitsevad juukseid ning aeglustavad nende vananemist. Samuti sisaldub selles šampoonis naturaalne keratiin, mis tagab juuste pehmuse ja sileduse.

 Tee hetkeks täielik restart ning lase looduslikel hooldusvahenditel oma nahka ja juukseid vääriliselt hellitada. Ainult siis saavad need välismõjudest puhata ja rahulikult taastuda.

Teiste Ashley Joy juuksehooldustoodetega saad tutvuda SIIN