Kevadine näohooldus ja päikesekaitse

Räägime lähemalt Bell HYPOallergenic kaubamärgist ja nende SPF faktoriga toodetest Aloe sarjas. Sari sisaldab: BB-kreemi, peitepulka, puudrit, ripsmeseerumit ja huuletooteid. Bell HYPOallergenic kosmeetika on taskukohase hinnaklassiga bränd mis sobib ka tundlikumale nahale.

HYPOAllergenic Aloe BB kreem SPF 15 on super valik kevadise meigipõhja tegemisel. See annab nahale loomuliku ja ühtlase efekti, samal ajal niisutab ja toidab nahka. Kreem on õlivaba ja sisaldab 83% looduslikke koostisosi. Saadaval on 4 erinevat tooni. Kreem sobib hästi ka aastaringseks kasutamiseks, kuna toonid on piisavalt heledad. Pudel on varustatud praktilise pumbaga ning kollektsiooni lihtne ja elegantne kaunis pakend.

HYPOAllergenic Aloe silma peitekreem SPF 20 on keskmise katvusega, ühtlustab ja kirgastab kenasti
silmaümbrust ning mõjub ka punetuse ja võimalike vistrike puhul. Täiendab
kenasti BB-kreemi katvust ja mis teeb neist kahest tootest suurepärane kombo. Peitepulk on mitterasvane,
kerge, saadaval on kaks tooni.

HYPOAllergenic Aloe matistav näopuuder SPF 20 sobib pigem kuivale või normaalsele nahale. Peale BB-kreemi ja korrektori pealekandmist on parim toode aluspõhja kinnitamiseks just Aloe puuder, mis annab nahale sametise viimistluse.

Kevadele vastu särava ning kaitstud nahaga!

Tooted leiad nii Coop Harju tarbijate ühistu Maksimarketitest ja Konsumitest kui ka mitmetest käimasolevatest laatatest teistes jaekettidest.

 

Tutvu toodetega meie kodulehel SIIN