ahuhu organic hair care – orgaaniline juuksehooldus efektiivsete koostisosadega!

ahuhu organic hair care juuksehooldustoodetega loodi Saksamaal kõrgekvaliteediline hooldussari, mis ideaalselt  sobitub ka orgaaniliste toodete kontseptsiooniga, ning  milles on kasutatud ka vananemisvastaseks nahahoolduseks kasutatavaid väärtuslikke taimeekstrakte, kvaliteetseid õlisid ning testitud ja ilumaalimast tuttavaid ning tõhusaid koostisosi (näiteks hüaluroonhape, looduslik kollageen, aminohapped). Sel viisil on loodud hooldav peanaha ja juuksehooldussari, mis pakub salongi kvaliteediga tooteid koduseks kasutamiseks

Ahuhu toodetes ei kasutata  silikoone, parabeene, PEG-põhiseid emulgeerijaid ega mineraalõlisid. Otse loomulikult ei ole toodete väljatöötamisel ja katsetamisel ning tootmisel tehtud loomkatseid.

Ahuhu-taim on tootesarja aluseks mitte ainult oma hooldavate omaduste tõttu. See taim kannab ka väikest saladust, tänu millele saame rääkida positiivsest ahuhu-feelingust. Ahuhu ekstrakt aktiveerib beeta-endorfiini vabastamist organismis, mis mõjub nahka rahustavalt ja lõõgastavalt. Endorfiinid on tuntud kui „õnne-hormoonid“, mis mõjutavad meie head meeleolu ja enesetunnet.

Hinnaliste taimeekstraktide, kvaliteetsete õlide, tõhusate koostisosade ja ahuhu tugevusega kingime Sulle looduslikult kaunid ja salongi tasemel hoolitsetud juuksed, mis teevad Sind õnnelikuks!

Kõik AHUHU sarja tooteliinid on välja töötatud erinevaid juuksetüüpe- ning hoolduse vajadusi silmas pidades just selliselt, et igaüks leiaks omale sobiva toote.

AINULAADSETE toimeainetega juuksehooldustooted

Hawaii´lt pärit troopiline ning metsik taim mitte ainult ei andnud ahuhu kaubamärgile oma nime, vaid on eriliste toiteomaduste tõttu ka ahuhu orgaaniliste juuksehooldustoodete alustalaks.

Ahuhu taime ekstrakt suudab juukseid tugevdada ja toita juurtest otsteni.  Koos uudse tehnoloogiaga tagavad AHUHU tooted tõhusa ning efektiivse hoolduse igale juuksetüübile.

KÕIK ahuhu tooted on 100% silikoonivabad ning loomulikult ei ole nendega tehtud loomkatseid üheski tootearengu etapis. Ka need, kes kasutavad vaid VEGAN tooteid, leiavad ahuhu sarja toodetest endale sobivad juuksehoolduse vahendid.

SOBIVAIM juuksehooldus igale probleemile

Kas sul on õhuksed juuksed ning soovid neisse enam volüümi? Sel juhul sobib Sinule paremini Collagen Volume Up tooteliin, mis pakub tihedust ning visuaalselt volüümikamaid juukseid. Katkistele ning katkenud juustele sobib kõige paremini Amino Intensive Repair care tooteliin, mis on tõestanud regulaarsel kasutamisel juuste struktuuri paranemist. Teised tooteliinid on juukseid tugevdavad, kasvu stimuleerivad ja ravivad.  Kõikides tooteliinides on kasutatud ahuhu taime ekstrakti, mis võitleb juukse vananemise vastu ning aitab tugevdada juuksestruktuuri seespidiselt.

Tootesarjades ei ole kasutatud parabeene, silikoone, PEG- põhiseid emulgeerijaid ega mineraalõlisid.

Tutvu tooteliinidega siin. https://www.startlan.ee/tootekategooria/ahuhu/